KONST / Litografier / Färglitografi 8928155
nr 892 8155
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi , Karl Höglund (f. 1940), Vaxholmsbåt, signerad, EA (konstnärens exemplar). 80x59
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 5 maj 2014
kl 20:03:08
1.000 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund